Kangal köpek fiyatları almak tam zamanı hemen tıkla

Kangal köpek fiyatları yavrusu için şu an piyasada iseniz, kangal satın alabileceğiniz bir damızlıkçı bulmanız gerekir.
Çiftliğimiz kangal yetiştiricisi sahiplendirdiğimiz referansları sunmaya hazırız. Bunlar büyük olasılıkla bir köpek yavrusu satın alan ya da damızlık alan insanlar olacak ve deneyimlerini sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.

Anladığınız biri tarafından kullanılan bir yetiştiriciyi seçmek de aynı şekilde inanılmaz derecede iyi bir seçenektir. Dostunuz ya da ev üyeniz, kangal merkezimizden aldığı hizmet ile memnun kaldıysa, muhtemelen aynı şekilde memnun kalmanız çok yüksektir.

Kangal köpek fiyatları

kangal köpek fiyatları
kangal köpek fiyatları

Bir Kangal köpek fiyatları satın almak bu harika köpeklere eğlenmeye ve arkadaşlığa doğru atılan ilk adımdır. Doğru hale getirmeniz önemlidir ve bu ipuçları size yardımcı olacaktır. Bazıları “köpek sizi seçsin” der. Bir noktaya kadar sorun değil, ancak yavru köpek için iyi durumda olduğundan emin olmak istersiniz.

Ebeveynlerin soylarını, son iki kuşakta ödül kazananlarını ön kontrollerinizi tamamladıysanız, daha ince noktalara geliriz.

Bir kangal köpek yavru tanımı gereği çok genç, bu yüzden nasıl büyüyeceğini bilmeyeceğiz ve bu nedenle anne-baba görünümüne güvenmek zorundayız. Uzmanları yargılamaksızın annede (ve buralarda olsaydı baba da) kontrol edebileceğimiz şeyler:

  1. Yan taraftan, Vücut temelde kare – uzunluğa eşit yükseklik iyi mi?
  2. Ön koşucular – annesi güvercin ayak parmaklarıyla mı, yoksa pençeleri mi gösteriyor (saatte beşte bir mi), yoksa düz öne pençeler mi?
  3. Sırtlar kaslı ve güçlü görünüyor mu ve öne bakan arka pençeler midir? Krikoların ve çeyreklerin değerlendirilmesi uzman göz için bir konudur, ancak arka bacaklar orta derecede bir tırmığa sahip olmalı ve dikey olmamalı veya fazla eğilmemelidir.
  4. Kuyruk tabanı köpek sırtına paralel şekilde hareket etmeli ve üstüne çıkmamalıdır.
  5. Ayaklar bacakların devamı gibi görünmeli ve parmak parmakları oymaması gerekir.
  6. Post parlak ve sağlıklı görünmeli ve kaba veya kıvırcık olmalıdır.

Annesi bu konularda iyi kontroller yaparsa ve bacaklar düz bir şekilde salınırken iyi bir doğal yürüyüşe sahipse, o zaman hepsi yavruları için iyi bir gösterge olmalıdır. yavru köpekler almak için en güzel il Sivas ilidir.

Kangal köpek fiyatları almak tam zamanı hemen tıkla” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: