Kangal satılık almak için endişeli misiniz? Bu senin için!

Kangal satılık ailenize katmaya karar verdiniz mi?

Bir kangal köpekler satılık herhangi bir eve mükemmel bir ektir, ancak her evde her kangal için doğru yer yoktur. Herhangi bir köpeği evinize getirmeden önce, etrafınıza bir göz atmanız ve köpek ile birlikte nerede ve nasıl birlikte yaşamanız gerektiğine bakın.

Evlerine yeni bir köpek getiren çok sayıda insanla tanışın ve yalnızca o zaman düşünmeye başlayın 1.Burada kalacak yer var:

kangal köpekler satılık
kangal köpekler satılık

Evin içi, ev çok küçük mü?

Dışarıda, ama bir çitin var mı? Belki uzun bir ip ile ağaca bağlayabilir misin?

Buna kim bakacak? Gün boyunca evde misin? Gün boyunca başka kimse evde oturuyor mu?

Eğer onun bir köpek yavrusu ise ilk birkaç ay için her 3-4 saatte bir minimuma ihtiyaç duyacaktır.

Bebeğiniz var mı? Küçük çocuklar? Kangal seven (veya daha az) komşu?

Bu kararlar önemsiz gibi gözükebilir, ancak aslında hayatınız, köpeğinizin yaşamı ve daha bir çok şey hakkında büyük etkilere sahiptirler.

Kangal satılık

kangal satılık
kangal satılık

Bir apartman dairesinde yaşıyorsanız:

Büyük Irklar – önerilmez

Bir dairede yaşayan ve bir kangal almak isteyen ev sahipleri için, bir apartmanın küçük bir bölümünde daha rahat hissedeceğim, küçük ve orta boy bir cins için tavsiye ediyorum; Daha az aktif bir cins denemek isteyebilirsiniz, ancak her durumda kangal büyüdükçe ve davranışları dengeleninceye kadar köpeğinizin ne kadar aktif olacağını asla bilemezsiniz.

Kabuklar her zaman köpek eğitim yöntemleri ile ele alınabilecek bir şeydir, ancak bazı ırklar başkalarından daha fazla havlamaya eğilimlidir, bu daima bakmaya değer bir şeydir.

Kangalınızın içeride ne kadar çok zaman harcarsa, eğitime ne kadar çok çaba harcarsanız, mobilya yerine doğru oyuncaklarla (oynamak için oyuncak tavsiyesi burada bulabilirsiniz) öğretin.

Özel bir evin var mı?
Kendi evinize sahip olma lüksünüz varsa seçimleriniz çok daha yönlüdür, yaşamak için büyük bir aktif köpek için iyi bir çit ile kendi arka bahçeniz olabilir. Ne tür bir köpek türü seçerseniz seçin, arka bahçesinde her zaman bir köpeğin zamanının çoğunu geçirmesi için tercih edilen alandır. Güneşte oturup, oyuncaklarıyla oynamaları ve hapsedilmemeleri için buradalar. Kangal oynamak için oyuncakları olduğundan emin olun, ya da çok pahalı ve zararlı olabilecek kendi “oyuncaklarını” bulacaktır.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: