Kangal Yavrusu Satış Mağazası Ve Üretim Merkezi Sivas

Kangal yavrusu, sahip olmanızın en kolay köpek ırklarından biridir. Bu fantastik köpekler güzel, çocuklar ve aile ile birlikte yaşamak kolaydır, köpek dünyasının en iyi sadık köpeğidir!

Bu köpeğin ana erdemlerini inceleyelim.

Veteriner hekim ziyaretlerinde bile kolaylıkla ele alınmasını sağlayan küçük ve büyük boy köpeklerdir veya onları almak zorunda kalıyorlar. Kangal yavrusu na uyabilecek bir ev almak için bir servet harcamak zorunda değilsiniz . Kangalın kıvrılma ve uyuma şansı olduğunda, gerçekten küçük bir alanda kıvrılırlar ve saatlerce uyuyabilirler. Bu büyük ve orta boy hayvanlar, dünyaya beslenmek için size mal olmaz, iyi yiyicilerdir, ancak gerekli gıda miktarı boyutu kadar ılımlıdır. Dilerseniz hemen Sivas kangalları satın alabilirsin.

Kangal yavrusu

kangal yavrusu
kangal yavrusu

Bakımları çok az zaman alır. Günlük sabah 10 dakika öğle 15 dakika ve akşam 20 dakikanızı bile almaz haftada bir kez banyo yaptırmanız kangal köpeğin serinlemesi ve postundaki mikropların ve pisliklerin üzerinde atılmasına yardımcı olur.

Oyuncaklar, çocuklar ve büyükler için büyük arkadaşları olan aileler için harika köpekler yapan tatlı bir mizacına sahiptir. Diğer yanları yabancı köpeklere karşı alanı korur ve kötü niyet taşıyan insanları çabucak anlar ve uzaklaştırır.

Bu kangal dışarıdayken koşmayı ve oyun oynamayı severler, ancak günlük egzersizi bittikten sonra evine girer ve dinlenir. kangal yavrusu uysal olduğu için çocuklara asla zarar vermez, büyüdükleri zaman sizin psikoloji halinizi hisseder ve sizinle birlikte üzülür ve sevinir böyle bir kangal yavrusu na sahip olmaz gerçekten altın değerinde.

Kangal yavrusu özellikleri ve fiyatları

kangal yavrusu
kangal yavrusu

Bu özelliklere sahip kangal almak ister misin? O zaman hemen sevimli kangal yavrularımıza bakabilir dileğinin yavruya sahip olabilirsin. Çiftliğimiz yıl boyu üretim yapmakta. Dilediğiniz günde gelebilir yavrularla zaman geçirebilir hatta dilerseniz onlarla oynayabilirsiniz.

Kangal yavruları çok sevimli hayvanlardır, ancak seçimlerinizi yalnız başına karar alırsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Seçim yaparken zaman ayırın, özelliklerin yanı sıra kangal standartlarının bir listesini yapın. Yetiştiricinin web sitesinde bulunan resimlere dikkatle bakın. Köpek hangi durumda? Gerçekten üretim çiftliğimi kontrol ediniz. Köpeğin geçmişini öğrenin gerçekten saf kan kangal ırka sahip mi biz üretim çiftliği olarak kolaylıkla sizleri ikna edebiliriz çünkü biz işimizi severek yapan bir merkeziz çiftliğimiz gönül rahatlığı içerisinde sizleri kangal sahibi yapabilir, çünkü bizler bu işi iyi biliyoruz kaliteye önem veriyoruz siz müşterilerimize değer veriyoruz.

 

Kangal Yavrusu Satış Mağazası Ve Üretim Merkezi Sivas” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: