Satılık yavru kangal fiyatları ilanları sahiplendirme evi

Satılık yavru kangal fiyatları: Köpek almak hayatımızdaki sevinçlerin yanı sıra büyük bir sorumluluktur. Köpeğinizin koşulsuz sevgisini beklerseniz, iş sadece sevmenizi sağlar ve sizden yiyecek, doğru eğitim, sağlık bakımı, zamanınızı ve sevimli yerinizi yaşamak istersiniz, ancak ilk en iyi arkadaşınızı almadan önce bildiğiniz dilediğiniz şeyler vardır .

Satılık yavru kangal fiyatları

Satılık yavru kangal
Satılık yavru kangal

Köpekler, onları eğitmek için zaman ve sabır almadıkça adlarına gelmezler. Ne yazık ki, Köpekler İngilizce, İspanyolca, İtalyanca veya tanıdıkça tanıyan herhangi bir dili anlamıyor. İstediğiniz şeyleri onlara öğretmek zorundasınız, sadece bir dakika içinde herhangi bir eğitim almadan söylediklerinizi yapmalarını beklemekle değil. Ayrıca kötü kelimeleri bilmiyorlar, bu yüzden onlar için önemli değil. Zaman ayırın ve köpeğinizi düzgün eğitin. Köpek eğitimini erken yaşlarda başlatmak, daha yaşlı insanlarda daha kolay öğretmenize yardımcı olacaktır.

Satılık yavru kangal sosyal hayvanlardır ve düzenli olarak sosyalleşmek zorundadırlar; Köpeğinizi park, köpek parkı, etkinlik veya mağazaya götürmelisiniz. Köpeğiniz baştan farklı bir ortama sahip olsaydı insanlara, diğer köpeklere, çocuklara, bisikletlere alışacaktır. Köpeğinizi herhangi bir yere götürmezseniz, köpeğinizin herkese ve her şeye dost olmasını beklememelisiniz.

Satılık yavru kangal fiyatları
Satılık yavru kangal fiyatları

Köpeklerin havanın veya ruh halinizin ne olduğuna bakılmaksızın her gün egzersiz yapmaları gerekiyor. Umurumda değil, enerjileri var, köpeğinizi meşgul etmeliyiz aksi takdirde köpeğiniz kabul edilemez davranışlar alabilir. Köpekler sıkıldığı zaman, doğal olarak bunu fark etmeden önce gerçekten tahrip edici olabilirler.

Köpekler en az 15 yıl taahhüttür, bu yüzden asla dürtü almayın. Ödevini yap. İlk yalak olup olmadığını diğer sahipleriyle konuşun.

Köpekler saçlarınız ne kadar kısa olursa olsun, saç fırçalamak, tırnak süsleme ve uygun bakım bakımına ihtiyaç duyarlar. Bunu nasıl yapacağınızı öğrenmeli ya da bunu yapmak için profesyonel bir yere gitmek için biraz zaman ve para almalısın. Başlangıçta profesyonel bir yere gitmek isteyebilirsiniz, özellikle de bir yavru köpek varsa, en azından bir daha ki sefere daha fazlasını yapabilirsin.

Hayvanlar, hayvanları değiştirmek için ne yaparsak yapalım hayvanlardır. Onları ölüme seviyoruz, güzel kıyafetler alıyor, çivi parlatıyor, güzel bir saç fırçası yapıyor, onları güzel çantalarla taşıyorlar, ancak insanlar değiller. Küçük çocuklarla ve diğer hayvanlarla birlikte denetlenmelidirler. Büyük boy ve kük bir köpek varsa, onları yalnız bırakmamalısın, bu tür arkadaşların kazaları çok fazla. Üzülmeden olmaktan daha güvenli olması daha iyi.

Evcil hayvan dükkanlarından köpek satın almak, çiftliğimizden dilediğiniz yavruya veya yetişkin kangal köpeğe sahip olabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: