Yavru kangal fiyatları satın alma ve sahiplenme sitesi

Yavru kangal fiyatları: Ana amacımız ailenize sadece sağlam bir itaat ve aile koruma kangal değil, aynı zamanda sadık, istekli olacak bir bekçi kangal köpeği ve sadece bir koruyucusu değil aynı zamanda ailenin bir üyesi olacak eğlenceli bir yavru kangal sağlamaktır Ve sana ve çocuklarına en yakın arkadaşı. Yasal olarak gidebileceğiniz herhangi bir yere gidebilen ve yalnızca sizin korumak için değil, şirketinizin saf keyfi için yanınızdan almak isteyeceğiniz itaatkar bir yavru kangal vermektir.

Yavru kangal fiyatları Satın alma ve sahiplendirme

Sivas kangal yetiştirme çiftliğimizde, Yavru kangal fiyatları satış kalitesinde kişisel koruyucu kangallar yetiştiriyoruz. Bu kişisel ve ev koruma köpekleri, çoğunlukla Kangal Köpeği olup çiftliğin yetiştirdiği ve eğitildiğini ve en iyi kangal veya Sivas ​​Altınyayla İsmail ak geldiğini gösterir. Birçoğu kendi kişisel yetiştirdiğimiz kangal üçüncü veya dördüncü nesillerdir. Fiyatlar yaş, kişisel koruma eğitiminin seviyesi ve bireysel köpeğin soy ağacına bağlı olarak değişecektir. Profesyonel olarak eğitilmiş kişisel korunma kangal ile ilgili ayrıntılar için bizimle iletişime geçin  Lütfen satış için çiftlikteki Kangal ve yavrularımıza göz atın.

Yavru kangal köpeklerimiz aile ve akıl kullanımı ile eğitilir. Bu sayfada gösterilen bütün yavrular lüks çiftlik evinde ya da özel alanda bulunurlar ve sahiplenmek için hazır bulunmaktadırlar. Yeni yavru kangalla en iyi sonucu elde etmek için ihtiyaç duyduğunuz eğitimin ayrıntılarını tartışmak için bizimle iletişime geçin. Fiyatlarımız her kangal için yaş ve derecesine bağlıdır.

yavru kangal fiyatları
yavru kangal fiyatları

Yavru kangal satın alma fiyatı üzerinden ilave bir ücret ödemeden bulunduğunuz ile otogarına ulaşım sağlanacaktır . Nakliyeyi tercih ederseniz, size yeni yavru kangal köpeğinizin kullanımı hakkında video talimatı sunmaya gayret göstereceğiz.

Yavru köpekler sağlık kontrollerinden geçtikten sonra gerekli aşı veya sağlık durumu yeterli geldiği zaman yolculuğa çıkmaktadır. Yavruların yor yorgunluğu bir kaç gün sürebilir bu durum sizleri endişelendirmesin.

Yavru ve damızlık köpeklerimiz doğa ve temiz bir hava şartlarında yaşamaktadır. Sizlerde çiftliğimize gelerek yaşam ortamlarını görebilir dilerseniz kendiniz beğenip sahiplenebilirsiniz.

Damızlık kangal yavruları satıyoruz. Köpeklerimiz yalnızca kangal ırkları ile çiftleşmekte olup kendini kanıtlamış bir ırk ile üretim yapmaktayız. Güncel yavruları görmek veya video izlemek için youtube, veya facebook, sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Yavru kangal fiyatları satın alma ve sahiplenme sitesi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: